Click here to read this mailing online.

Your email updates, powered by FeedBlitz

 

 
Here are the latest updates for you


 
 1. אפל מוסיפה דמויות הומוסקסואליות ב-iOS 6
 2. נכשל בהורות: הבטיחו מקבוק אם יפסיק להיות הומו
 3. ‫עיצוב שולחן העבודה של Windows 8 חושף מראה מינימליסטי, ללא Aero Glass‬
 4. מבריק: משתמשי אינטרנט אקפסלורר 7 משלמים מס מיוחד
 5. ‫עדכון לכרום מביא תמיכה במסכי Retina ויישומים לא-מקוונים‬
 6. ‫מי יושיענו מהמושיעים?‬
 7. נייס גאי וחברים: סחר בסמי פיצוציות בפייסבוק
 8. למה אנשים חכמים הם כל-כך מטומטמים?
 9. ‫iDigital משיקה את מחשבי ה-MacBook Air וה-MacBook Pro בישראל‬
 10. האם להתחיל לרוץ? איך להתחיל לרוץ ?
 11. ‫סוני מכריזה על Xperia tipo עם סים כפול ואנדרואיד 4.0‬
 12. אנסטסטיה מגדת העתידות: מם עד גיל 40 תתאבד (תמונות)
 13. הזוי: צמחים טורפים הופכים לצמחונים בגלל שהאדמה מזוהמת
 14. אשה בת 24 התחזתה לנער בן 17 כדי לפתות בת 15 לסקס
 15. רק ברומניה: ניסו לגנוב ממשאית בתנועה (וידאו)
 16. וורדפרס 3.4 עם טוויטר
 17. ‫תשכחו מ-Guitar Hero, עם Magic Piano תהפכו למוצרט‬
 18. ‫טוויט‬
 19. More Recent Articles
 20. Search בלוגרים - רק בלוג עצמאי - קהילת בלוגים עצמאיים בעברית
 21. Prior Mailing Archive

אפל מוסיפה דמויות הומוסקסואליות ב-iOS 6

: אפל מוסיפה דמויות הומוסקסואליות ב-iOS 6 : אפל מוסיפה דמויות הומוסקסואליות ב-iOS 6

מערכת ההפעלה הסלולרית החדשה של חברת אפל, השישית בגרסתה, הוכרזה בתחילת השבוע עם שלל יכולות חדשות עבור המכשירים הניידים של החברה. בין החידושים הרבים, היו גם תוספות קטנות בממשק שרק מעטים שמו לב אליהן.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

לדוגמה, באפל השכילו להוסיף לגלריית האמוג’י, הדמויות שמשתמשים רבים מכניסים בהודעות ומסרים מידיים, גם זוגות הומואים ולסביות. הדמויות נטולות השפתיים או האף של הזוגות החד-מיניים מוקמו בתפריט הוספת האמוג’י לצד זוג הטרוסקסואלי מתנשק, וזוג נוסף שחובק ילד. עד כה, הוצעו רק דמויות סטרייטיות בגלריה הזו, ולא ניתן ביטוי למערכות יחסים חד-מיניות, גם אם מדובר פשוט בחברות טובה.

למרות שיש מי שלא יאהב את הרעיון החדשני הזה של אפל, לאפשר גם לזוגות חד מיניים להראות אהבה באמוג’י באייפון ובאייפד, אנחנו דווקא שמחים שיש מי שזוכר שמדובר בהעדפות מיניות של אחוז לא מבוטל ממשתמשי המוצרים של החברה.

תפריט האמוג’י הושק במערכת ההפעלה הסלולרית של אפל לפני מספר גרסאות, תחילה בגלל הפופולריות של אלה ביפן ואז הפך לתקן מקובל גם בשיחות טקסטואליות של צעירים במערב.

אנחנו מקווים שבגרסה הבאה של iOS יוסיפו גם תמונות של משפחות חד-מיניות שחובקות ילד, בדומה לתמונת הזוג לשמאל הזוגות החד-מיניים החדשים בתפריט. בנוסף, נשמח אם הזוגות החד-מיניים יקבלו תווי פנים מלבד העיניים, כי כך יראו הרבה פחות מפלצתיים למשתמשים הצעירים.

(באמצעות: Gizmodo)

נכשל בהורות: הבטיחו מקבוק אם יפסיק להיות הומו

: נכשל בהורות: הבטיחו מקבוק אם יפסיק להיות הומו : נכשל בהורות: הבטיחו מקבוק אם יפסיק להיות הומו

להורים קשה לקבל את העובדה שלילדיהם נטייה מינית שונה מהמקובל. אולי יש מי שדואג שילדם יהיה אומלל ויתאבד בגיל 40, בעוד אחרים מאמינים שמדובר בחטא שנוגד את דתם ועושים כל שביכולתם לשנות את הבחירה של ילדיהם לצאת מהארון.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

אם אחת בקליפורניה שבארצות הברית החליטה שהדרך לפייס את בנה ולהפכו לסטרייט היא לקנות לו מתנות יקרות. האם פרסמה מודעה בלוח המודעות האמריקני הגדול ביותר, Craigs List, ובה היא מבקשת למכור את המקבוק פרו בן השנה של בנה בשביל לרכוש לו, בתוספת מזומן לא קטנה, את אחד המחשבים מהסדרה החדשה שאפל הציגה.

במודעה, שמאז סומנה להסרה, מתארת האם לכאורה את המצב ומבקשת שלא יפנו אליה בהודעות שטוענות שהיא מפנקת את בנה בשדרוג כה תכוף של מחשבים ניידים. לדברי המודעה, הבן נתפס מבצע מעשה אהבים עם בן מינו, ובעקבות כך אמו עושה הכל בשביל להניע אותו מההתנהגות הזו.

“אל תכתבו לי שאני אמא רעה כי אני מפנקת אותו, כי אני עובדת יחד עמו לפתרון הבעיה שלו,” כותבת האם.

אנחנו לא יודעים אם מדובר בטרולינג משוכלל או שבאמת יש בעולם הורים שעדיין חושבים שאפשר לקנות את אהבת ילדיהם או את נטייתם המינית במקבוקים חדשים וצעצועים אחרים.

(באמצעות: BuzzFeed)
‫עיצוב שולחן העבודה של Windows 8 חושף מראה מינימליסטי, ללא Aero Glass‬

: ‫עיצוב שולחן העבודה של Windows 8 חושף מראה מינימליסטי, ללא Aero Glass‬ : ‫עיצוב שולחן העבודה של Windows 8 חושף מראה מינימליסטי, ללא Aero Glass‬

‫בעוד כחודשיים לערך, צפויה מיקרוסופט להשיק את הגרסה הסופית של מערכת ה-Windows 8. בעוד שגרסת הבטא האחרונה לא כללה את כל המאפיינים, הגרסה הסופית תשנה את המראה ובראשם ממשק ה-Aero Glass שהוחלף לטובת מראה יותר בסיסי כפי שהצהירה על כך בעבר. בינתיים, תמונות מהעיצוב החדש כבר דלפו לרשת ומציגות את השינויים הצפויים. האתר Winunleaked הצליח לשים [...]
מבריק: משתמשי אינטרנט אקפסלורר 7 משלמים מס מיוחד

: מבריק: משתמשי אינטרנט אקפסלורר 7 משלמים מס מיוחד : מבריק: משתמשי אינטרנט אקפסלורר 7 משלמים מס מיוחד

גירסה 7 של דפדפן האינטרנט של מיקרוסופט, אינטרנט אקספלורר היא סיבה שמצמיחה שיערות לבנות רבות על ראשיהם של מפתחי אתרים ואפליקציות רשת. היעדר התמיכה של הדפדפן המיושן בתקנים המקובלים, והיכולת שלו להמציא תקלות לא ברורות בקוד העמוד, הפכו אותו לשנוא על ידי מפתחים, כמעט במידה בה שנאו את אקספלורר 6 עתיר הבאגים.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

אתרים מסוימים אינם תומכים כלל בגירסה מיושנת זו, וממליצים לגולשים להתקדם לגירסה מעודכנת יותר או לעבוד לדפדפן מתחרה כמו כרום או פיירפוקס. אתר קניות בתחום מוצרי האלקטרוניקה באוסטרליה החליט לנקוט בשיטת שיווק ייחודית למיגור תופעת הקונים עם הדפדפן המיושן. בהודעה בבלוג החברה נרשם כי מעתה זו תפעיל "מס אינטרנט אקספלורר 7" וכל הרכישות שיבוצעו באמצעות הדפדפן הזה, יזכו לתוספת במחיר של 6.8 אחוזים – עשירית אחוז על כל חודש שעבר מאז שיצא הדפדפן בגרסה 7 לאוויר העולם.

בבלוג כתב מסיידר החברה, רוסלן קוגן, שהפיתוח שנדרש בשביל לתמוך בדפדפן בחנות המקוונת עולה יותר מאשר הרווח שמתקבל מהלקוחות שמשתמשים בו. יש לציין שבחלונית שמופיעה למבקרים באתר באמצעות IE7 לא מופיע קישור להורדה של IE9, אלא קישורים לדפדפנים המתחרים בלבד: פיירפוקס, כרום, אופרה וספארי. מחלקת השיווק בחברת קוגן לא מצפה שאנשים אשכרה ישלמו תוספת בשביל להמשיך ולהשתמש באקספלורר 7, אלא שהגימיק יעודד אנשים לשדרג. אנחנו לגמרי בעד.

(באמצעות: Lifehacker)

ראו גם:

ראש הממשלה שלכם בגבס? בואו לחתום עליו

מחאת רשת נגד “הארווי ניקולס” עקב פרסומות של דוגמניות מרטיבות

5 פרסומות סקסיסטיות ושונאות נשים (תמונות)
‫עדכון לכרום מביא תמיכה במסכי Retina ויישומים לא-מקוונים‬

: ‫עדכון לכרום מביא תמיכה במסכי Retina ויישומים לא-מקוונים‬ : ‫עדכון לכרום מביא תמיכה במסכי Retina ויישומים לא-מקוונים‬

‫בנכס המפתחים השנתי של אפל, ה-WWDC לצד העדכונים למערכת ההפעלה iOS הוצגו דגמי ה-MacBook Pro החדשים הכוללים מסכים בעלי תצוגה רשתית שהם בעלי רזולוציה ויחס נקודה לאינצ' גבוהה במיוחד, הבעיה היא שתוכנות ויישומים שלא הותאמו לעבוד על הרזולוציה הגבוהה הזו ויכולים להראות מטושטשים כמו במקרה של דפדפן הכרום. בקרוב, הרבה יותר חד אך בבלוג הפיתוח [...]
‫מי יושיענו מהמושיעים?‬

: ‫מי יושיענו מהמושיעים?‬ : ‫מי יושיענו מהמושיעים?‬

סלבוי ז’יז’ק על אירופה והיוונים (תורגם מ-London Review of Books)

תדמיינו לכם סצינה מסרט אפל שמתאר את מצבנו בעתיד הלא רחוק. שומרים במדים מסיירים ברחובות חצי ריקים בלילה בחיפוש אחר מהגרים, פושעים וכל נוודים ומי שנופל לידיהם עובר מסכת של אלימות קשה. זה נשמע כמו תסריט הוליוודי דמיוני אך בעצם זו המציאות הנוכחית של יוון. כיום, הבריונים שחורי החולצות של התנועה הניאו-נאצית “שחר זהוב”, אשר זכתה ב-7% מהקולות בבחירות האחרונות (וב-50% מקולות השוטרים האתונאים) מסתובבים ברחובות אתונה בלילות ומכים את המהגרים שהם מוצאים: אפגנים, פקיסטנים, אלג’ריאנים. הכל הולך. זוהי אירופה המתגוננת של אביב 2012.

הבעיה עם השמירה על הציוויליזציה האירופאית מפני איום ההגירה היא שהפראות של ההגנה על התרבות הופכת לאיום גדול יותר על התרבות עצמה מכל מספר של מהגרים מוסלמים. עם מגינים נלהבים שכאלה אירופה איננה זקוקה לאויבים. לפני כמאה שנים, צ’סטרטון ניסח את המלכוד שבו מצאו את עצמם מבקרי הדת השונים:"אלו אנשים שמתחילים להילחם בכנסיה בשם החופש וההומניזם וסופם בלדכא את החופש וההומניזם רק כדי להמשיך להילחם בכנסיה… אנשי כת החילונית לא חרבו את הדברים הקדושים, אלא את הדברים החילוניים, אולי יש בכך עבורם איזושהי נחמה”. גם כיום הרבה ליברלים לוחמנים כה להוטים להילחם בפונדמנטליזם אנטי-דמוקרטי גם במחיר של השהיית הדמוקרטיה והחירויות לצרכי המלחמה בטרור. אם “הטרוריסטים” מוכנים להחריב את העולם הזה בתמורה לעולם הבא, הרי שחיילנו כנגד הטרור מוכנים להחריב את הדמוקרטיה מתוך שנאה לאחר המוסלמי. חלקם מאמינים כל כך גדולים בערך כבוד האדם עד כדי מוכנות לאפשר עינויים חוקיים על מנת להגן על ערך זה. בעצם, מדובר בהיפוך של התהליך שבו מגניה הפנאטיים של הדת מתחילים בהתקפה על התרבות החילונית המודרנית ומסיימים בהקרבת ערכיהם הדתיים על מזבח חיסול החילוניות אותה הם מתעבים.

בל נטעה, תנועת האנטי-מהגרים היוונית איננה הסכנה המרכזית, אלא רק תוצר לוואי של האיום האמיתי: הפוליטיקה של הצנע אשר גרמה למצבה האנוש של יוון כיום. הסיבוב הבא של הבחירות ביוון יתקיים ב-17 ביוני והממסד האירופאי מזהיר אותנו (ואת היוונים) שהבחירות הללו הינן קריטיות. לא רק גורלה של יוון, אלא גורלה של כל אירופה מונח כאן על הכף. תוצאה אחת בלבד – התוצאה הנכונה לדידם, תוכל לאפשר את המשך התהליך הכואב אך ההכרחי של התאוששות דרך מדיניות הצנע והקיצוצים. האלטרנטיבה – זו שבה מפלגת “השמאל הקיצוני” סיריזה תזכה בבחירות תוביל לכאוס מוחלט. זה יהיה סופו של העולם (האירופאי) כפי שאנחנו מכירים אותו.

נביאי הזעם צודקים אך לא בדרך שבה הם מתכוונים. המבקרים של ההסדרים הדמוקרטיים הנוכחיים טוענים שבחירות כיום לא מאפשרות בחירה אמיתית בין חלופות. מה שנשאר זו בחירה מדומה בין מפלגות מרכז-ימין ומרכז-שמאל אשר כמעט ולא ניתן להבחין בהבדלים אידיאולוגיים ביניהן. ב-17 ביוני תהיה ליוונים אפשרות בחירה אמיתית: הממסד (מפלגות הדמוקרטיה חדשה ופאסוק) מצד אחד וסיריזה מן הצד השני. וכרגיל, כשיש אפשרות בחירה אמיתית הממסד נכנס לפאניקה. הם מאיימים בכאוס, עוני ואלימות קיצונית במידה ולא תיעשה הבחירה הנכונה. עצם האפשרות הממשית לבחירתה של סיריזה שלחה גלי הדף של פחד אל עבר השווקים הגלובליים. מדוברים בפרוסופופאה אידיאולוגית של ימינו: מתייחסים אל השווקים כאילו היו בני-אדם. השווקים מביעים את דאגתם ממה שיקרה אם הבחירות יביאו למצב שבו הממשלה היוונית תסרב להמשיך לשתף פעולה עם מדיניות הצנע הפיסקלית ושינויים מבניים שדורשים האיחוד האירופי וקרן המטבע. אלא שלאזרחי יוון יש מספיק דאגות בנוגע לחייהם היומיומיים, אשר נהפכים לאומללים ברמה שלא נראתה באירופה מזה עשורים.

נבואות שכאלה נוטות להיות להפוך לנבואות למגשימות את עצמן בכך שהן זורעות פאניקה ובסופו של דבר גורמות לאותן התוצאות אשר כנגדן התריעו. במידה וסיריזה תנצח, הרי שהממסד האירופי מקווה שהיוונים וכולנו נלמד בדרך הקשה מה קורה כאשר נעשה ניסיון לנתק את המעגל האכזרי של התלות בין הטכנוקרטיה של בריסל לבין פופוליזם אנטי-הגירתי. זו בדיוק הסיבה שאלכסיס ציפריס, מנהיג סיריזה הבהיר באחד הראיונות האחרונים שנתן כי הדבר הראשון שיעשה במידה וינצח יהיה להילחם בפאניקה: “אנשים לא ייכנעו לפחד ולא ימשיכו להיות נתונים לסחטנות”. ואמנם, המשימה של סיריזה היא כמעט בלתי-אפשרית. לא מדובר בקולות של שמאל קיצוני “מטורף”, אלא בקולות של היגיון כנגד הטירוף של אידיאולוגיית השוק. ברצונם את השלטון הם התגברו על הפחד עתיק יומין של השמאל משררה. יש להם את האומץ לנקות את אי-הסדר שנוצר על-ידי קודמיהם בשלטון. הם יצטרכו להראות שילוב מורכב של אידיאולוגיה ופרגמטיזם, של התחייבות דמוקרטית ומוכנות לפעול באופן מהיר והחלטי היכן שיידרש. על מנת שיהיה להם סיכוי מינימלי להצליח הם יצטרכו תצוגה יוצאת דופן של סולידריות כלל-אירופאית. לא רק יחס הוגן מצידן של יתר המדינות, אלא גם רעיונות יצירתיים יותר המערבים את האזרחים כגון קידום של תיירות סולידרית בקיץ.

טי אס אליוט כתב ב”הערותיו לקראת הגדרת התרבות” כי ישנם רגעים שבהם ניתן לבחור רק בין כפירה לבין חוסר אמונה, דהיינו הדרך היחידה לשמור על הדת היא לבצע קרע קנאי. זהו מצבה של אירופה כיום, ונראה שאפשרות הכפירה שמגולמת כרגע בבחירתה של סיריזה יכולה להציל את מה ששווה להציל מהמורשת האירופאית – דמוקרטיה, אמון באנשים, סולידריות וכדומה. במידה וסיריזה תופל נמצא את עצמנו ב”אירופה עם ערכים אסייתיים” שכמובן אין לה שום קשר לאסיה, אלא רק לנטייה העכשווית של הקפיטליזם לדחוק את הדמוקרטיה.

לפנינו פרדוקס המכיל את “הבחירה החופשית בחברות דמוקרטיות”. אדם חופשי לבחור רק בתנאי שהוא בוחר את הבחירה הנכונה. זאת הסיבה שכשהבחירה הלא נכונה נעשית (למשל כשהאירים דחו את ההצטרפות לאיחוד האירופי), הרי שהיא נתפסת כטעות והממסד דורש במיידי לחזור על התהליך הדמוקרטי על מנת לתקן את המשגה. כך היה גם כשג’ורג’ פפנדריאו, ראש ממשלת יוון לשעבר הציע לקיים משאל עם על תוכנית הצנע, עצם הרעיון לקיים משאל עם נתפס כבחירה לא נכונה על-ידי הממסד.

בהתחלה היו שתי סיפורים בתקשורת על המשבר היווני: הסיפור הגרמני-אירופי (היוונים הם עם לא אחראי, עצלן, מתחמק ממסים וכו’ ולכן חייבים ללמד אותו משמעת פיננסית מהי) והסיפור היווני (הריבונות הלאומית שלנו נמצאת תחת איום על-ידי טכנוקרטיה נאו-ליברלית שנכפית מבריסל וברלין). לאחר שלא ניתן היה עוד להתעלם מהצד היווני של הסיפור התפתח סיפור שלישי ולפיו היוונים מוצגים כקורבנות באסון הומניטרי אשר זקוקים לעזרה כאילו היו אזרחים במדינה שנפגעה במלחמה או באסון טבע. בעוד שלושת הסיפורים שקריים, הסיפור השלישי הוא כנראה הדוחה מכולם. היוונים אינם קורבנות פסיביים. הם נמצאים כרגע במלחמה עם הממסד הכלכלי האירופי והם כרגע זקוקים לסולידריות במאבקם מכיוון שהמאבק שלהם הוא במידה רבה גם המאבק שלנו.

יוון איננה יוצאת דופן, אלא אחת מזירות הניסוי המרכזיות למודל סיוציו-אקונומי חדש עם יישומיות פוטנציאלית בלתי-מוגבלת: מודל ובו טכנוקרטיה אפוליטית המורכבת מבנקאים ומומחים אחרים מורשית להרוס דמוקרטיה ריבונית.

אם נציל את יוון ממושיעיה, אולי נציל גם את אירופה.

סלבוי ז’י'ז’ק

תורגם ע”י אלי גרשנקרויןנייס גאי וחברים: סחר בסמי פיצוציות בפייסבוק

: נייס גאי וחברים: סחר בסמי פיצוציות בפייסבוק : נייס גאי וחברים: סחר בסמי פיצוציות בפייסבוק

בעוד צוקרברג שוקל איך לאפשר לילדים צעירים מגיל 13, המינימלי להרשמה לאתר, לגלוש בפייסבוק, יש מי שמנצל את הרשת החברתית לפרסום והפצה של סמי פיצוציות במסווה קטורת, לצד הסברים מפורטים בווידאו על איך לעשן אותה. רגע לפני שבני נוער מתחילים לאכול אחד לשני את הפנים הודות להשפעה של אלו, בדקנו אם אכן כל-כך קל להצטייד באותם סמי פיצוציות שהרכבם אינו ידוע וחוקיותם היא ניצול פרצה בחוק.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

מי שלא מכיר את “סמי הפיצוציות” על סוגיהם, מדובר בתחליפים חוקיים לכאורה למריחואנה וסמים אחרים, שמאפשרים במחיר שווה לכל כיס לזכות בסאטלה טבעית לכאורה. חומרים אלו נמכרים תחת מני שמות כמו נייס גאי, מסטולון, גחילילית, חגיגית ועוד, וחלקם כבר הוצאו מחוץ לחוק ומכירתם נאסרה. בני הנוער, שאינם מעוניינים כמובן להסתבך בפלילים עם שימוש בתוצרי מריחואנה, מעדיפים לרכוש את השקיקים שמיובאים לארץ על תקן קטורת, ולעשן את הרכיבים הלא ידועים שלה.

אתר טינק דיווח אתמול שאלו מקבלים פניות מרובות מבני נוער שמתריעים על הופעתן של פרסומות בפייסבוק שמובילות לאתר שמוכר לכל דכפין את מוצרי האווירה האלו. יש לציין שבתנאי השימוש באתר נכתב שאין לעשן או לבלוע את החומרים, אבל בסרטון מטה תראו שדווקא בהוראות השימוש המצולמות החומרים מגולגלים, מודלקים ומעושנים.

משווקי מוצרים אלו מנצלים פרצה בחוק שמאפשרת להם לייבא תערובות צמחים וכימיקלים בהתוויה של קטורת אווירה, ועם סימון שמזהיר שהמוצר אינו מיועד לצריכה ישירה. כל כמה חודשים אנחנו שומעים על עוד סם פיצוציות שהוצא מחוץ לחוק כי הוכח כמזיק לבריאות המשתמשים. האנשים שיוצרים ומשווקים את המוצרים הללו ללא הגבלת גיל, פשוט משנים מעט את הנוסחה של התערובת, וממשיכים למכור אותה. דוגמה ברורה היא Mr. Niceguy שמציע האתר שמפרסם באופן פתוח בפייסבוק. בתיאור המוצר נרשם: “קטורת מבוססת נייסגאי המקורי אך מחוזקת בתערובות צמחים ארומתיות נוספות”.


צילום מסך באמצעות ateenk.co.il

אחת החנויות שמנהלות עמודי פייסבוק לתיאום משלוחים ורכישות, היא החנות המקוונת ששמה אלנבי וזו מאפשרת רכישה דיסקרטית, וגם משלוח עד הבית. באתר תמצאו אפילו סרטונים שמדגימים את אופן ההזמנה וגם את אופן השימוש במוצרים המוצעים.

Click here to view the embedded video.

למרות הסכנה הברורה שבצריכה של חומרים שאינכם יודעים את מקורם או הרכבם הכימי, בני נוער רבים בוחרים להתנסות באלטרנטיבה החוקית לכאורה למריחואנה משום שאינם רוצים להפוך לעבריינים בעיניי החוק. פייסבוק, הרשת החברתית העצומה שכושלת בצנזורה מאוזנת של תכנים פעם אחר פעם, מהווה פלטפורמה נוחה לא רק לעברייני מין שמחפשים נערים ונערות לפתות, אלא גם למי שמחפש להרוויח מהרצון של צעירים להתמסטל בלי לזכות בתיק במשטרה.

השימוש במלחי האמבט והקטורות למינהן אינו רק בעיה מקומית. בני נוער בכל העולם דופקים את הראש בלי להסתבך ברכישה של צמח המריחואנה ותוצריו, והתוצאות על הפנים, בין היתר על הפנים של חסר הבית שנאכלו על ידי חסר בית אחר שהיה תחת השפעת סמים חוקיים לכאורה.

פנינו לאתר בשאלה מדוע לא מצוין באתר הגיל המינימלי לביצוע רכישה. להלן התשובה שקיבלנו מאתר אלנבי.קום באמצעות עמוד הפייסבוק שלהם:

המכירה היא מגיל 18 כמובן שאנחנו מוכרים מוצרי קטורת אך מקפידים שלא יגיע לקטינים

אך אתר זה הוא דוגמה בלבד. לא כל המשווקים מחזיקים בדומה לאלנבי אתר, ואחרים כמו אותו מר. נייסגאי פשוט מבצעים את המכירות באמצעות פייסבוק.

לא יודעת לגביכם אבל למרות שאיני אם עדיין, לא הייתי רוצה שהילדים שלי ייחשפו לפרסומות מסוג זה, או יתפתו לרכוש חומרים לא ברורים לעישון באתר שמנסה להיות משפחתי ובטוח עבור בני נוער.
למה אנשים חכמים הם כל-כך מטומטמים?

: למה אנשים חכמים הם כל-כך מטומטמים? : למה אנשים חכמים הם כל-כך מטומטמים?

כמעט לכולנו יש את החברה הזאת או החבר הזה, שהיכולות השכליות שלהם משאירים אותנו פעורי פה. לחלקם דוקטורט, בעוד אחרים פשוט מצליחים לדעת ולהבין המון בלי הצורך בלימודי אקדמיה. איכשהו, אלו אותם חברים שמצליחים להביך בציבור, לעשות דברים מטופשים במיוחד, ולשגות במקומות שגם מוכר פלאפל אוטיסט ודיסלקט לא היה נופל בהם. כעת, נראה שלמדע יש הסבר.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

כשאנחנו נתקלים במצבים חדשים ולא מוכרים, המוח שלנו לא משתמש ביכולות ניתוח והשוואה, אלא קופץ לערימה של קיצורי דרך קוגנטיביים, שכמעט תמיד יובילו לתוצאה שגוייה. מתברר גם שככל שאדם הוא אינטלגנטי יותר, כך סביר יותר שייפול באותן מלכודות קיצורים שטומן מוחו.

מחקר שפורסם לאחרונה מראה שדווקא אינטלגנציה גבוהה לכאורה, הופכת אנשים לפגיעים יותר לתופעה שנקראת “הטיה קוגנטיבית”, אותם קיצורי דרך מוטעים בראש שלנו.

לצורך הבדיקה, נתנו החוקרים באוניברסיטה בקנדה לקבוצה של סטודנטים שאלון עם שאלות רגישות להטיה קוגנטיבית, כמו לדוגמה השאלה הקלאסית הבאה: אם מחבט וכדור עולים יחד דולר ועשרה סנט, והמחבט עולה דולר יותר מהכדור, מה הוא מחיר הכדור? התשובה המתבקשת היא 10 סנט, כשהתשובה הנכונה היא דווקא 5. המוח שלנו מנסה לבצע את הקיצור ובדרך עושה טעות חשבון פשוטה אך מטופשת.

בין היתר, מהמחקר עולה שגם מודעות להטיה הקוגנטיבית לא עוזרת להימנע ממנה, וכן שככל שעולה האינטלגנציה של הנבדק על פי מדדים מקובלים, כך גדל שטח ההטיה והסבירות לטעויות רבות יותר עולה. באופן מוזר, הנבדקים שהתעכבו זמן רב יותר על השאלות כי ראו שיש שם “טריק” כלשהו, טעו יותר.

לחוקרים אין ממש תשובה קונקרטית או הסבר לתופעה, אבל חלקם מניחים שאולי מדובר במנגנון של תפיסה עצמית ותפיסת הסביבה, שמאפשר לנו לזהות בקלות יותר שגיאות של אחרים, אבל להתעלם מכך שאנחנו עושים את אותם דברים מטופשים בדיוק. החוקרים גם לא מציעים פתרון לבעיה, ואנשים אינטלגנטים ימשיכו לעשות לעצמם בושות בלי להתכוון.

(באמצעות: Gizmodo)
‫iDigital משיקה את מחשבי ה-MacBook Air וה-MacBook Pro בישראל‬

: ‫iDigital משיקה את מחשבי ה-MacBook Air וה-MacBook Pro בישראל‬ : ‫iDigital משיקה את מחשבי ה-MacBook Air וה-MacBook Pro בישראל‬

‫סדרת מחשבי ה-MacBook החדשים שאפל הציגה שלשום באירוע ה-WWDC הגיעו לישראל, כך מסרה היום יבואנית אפל, iDigital. המחשבים יגיעו כבר הערב ובמחירים זולים יותר בהשוואה לדורות הקודמים. כך דגם MacBook Air 11.6 עם מעבד כפול ליבה Core i5 ודיסק 64GB יימכר תמורת 5,299 ש”ח, דגם MacBook Pro עם מסך 13 אינצ’ כפול ליבה Core i5, דיסק [...]האם להתחיל לרוץ? איך להתחיל לרוץ ?

: האם להתחיל לרוץ? איך להתחיל לרוץ ? : האם להתחיל לרוץ? איך להתחיל לרוץ ?

יש מלא אנשים שרוצים להתחיל לרוץ. בגלל שאני בעניין שואלים אותי אם כדאי / מתי כדאי / איך להתחיל וכד׳ דברים שנכון להתלבט ולשאול לפני שמתחילים. אז מי שמכיר אותי שואל, לטובת הקוראים שלא ממש מכירים אני רוצה לפרט כאן איך אני עשיתי את זה (כמה פעמים במהלך השנים האחרונות) ואיך לדעתי צריך להתחיל לרוץ.

 

קודם כל להחליט
הסיבות להחלטה להתחיל לרוץ יכולות להיות מגוונות, בכל מקרה המטרה ההתחלתית יכולה (וכנראה שזה מה שיקרה) להשתנות עם הזמן, ככל שמתמידים בריצה.
באופן אישי השאלה אם להתחיל ומתי לרוץ הפכה ל"מתי לא לרוץ" כיוון שאני כל כך נהנה מזה אבל לא רוצה לעשות לעצמי נזק.

 

אז סיבות כמו:
- להתחיל לרוץ כדי להוריד במשקל (דיאטה)
- להתחיל לרוץ כדי לחזק את הגוף.
- להתחיל לרוץ בשביל הבריאות.
- להתחיל לרוץ כדי להפסיק משהו אחר (אוכל / סיגריות)
- להתחיל לרוץ בשביל הבן/בת זוג.
- להתחיל לרוץ כדי להרגיש טוב.
- להתחיל לרוץ כי הבגדים יפים … כי זה טרנד … כי אומרים.

 

לא משנה למה את או אתה מתחילים, הכללים הבסיסיים חלים על כוווללללםםםם:
1. אם יש לך עודף משקל משמעותי, עדיף שלא תרוץ, עדיף לסדר את האוכל (דיאטנית) ולהתחיל בהליכות.
הסיבה היא שבזמן ריצה נוצר עומס על הגוף, המפרקים, העצמות, השרירים ובמצב בו יש עודף משקל משמעותי העומס הזה עלול לגרום לנזק. אז קודם יורדים מעט במשקל ע"י הפחתת אוכל והתחלת פעילות גופנית קלה כמו הליכה ואח"כ מתחילים לרוץ.

 

2. כיוון שאת או אתה לא מתכוונים להתחרות באופן מקצועי, ומתוך החובה הבסיסית של כל אחד מאיתנו לשמור על בריאותנו ושנים רבות קדימה, חובה לזכור שפעילות גופנית נועדה על מנת לשפר את מצבנו ולא להפך, מכאן חייבים לדעת שיש מספיק זמן וצריך לבצע את הדברים בקצב איטי ועקבי.

 

3. הגוף מתחזק במנוחה (בריצה נוצרים נזקים קטנטנים בשריר ובעצם, אחרי הריצה הגוף מתקן את הכל ומחזק ככה שזה לא יקרה שוב באותה רמת מאמץ). חובה לנוח יום שלם אחרי הריצה.

 

4. לא אוכלים יותר בגלל שרצים, אוכלים נכון בגלל שרצים. הריצה היא לא תעודת הכשר להשתוללות קולינרית, לפחות לא עד ריצות ארוכות של 15 ק"מ, אז להרגע עם האוכל.

 

5. מתחילים לרוץ, ריצה ראשונה:
לפי הרושם שיש לך מעצמך, קבע מרחק לריצה הראשונה, יכול להיות שזה ק"מ אחד בודד / יכול להיות חצי ק"מ / אפילו פחות.
קבע את הזמן לאימון, חצי שעה / שעה / 40 דקות.
התחל את האימון במתיחות קלות וחימום הגוף במקום, אח"כ בהתאם לזמן שהקצאת התחל בהליכה והגבר את הקצב לאט ובהדרגתיות עד לריצה קלה,
איך יודעים מתי זה ריצה קלה? אם אתה יכול לדבר (או לשיר) תוך כדי הריצה באופן שאתה מבין את המילים שיוצאות לך מהפה, אתה בקצב הנכון.
רוץ את המרחק שקבעת לעצמך.
בסופו של אימון בצע מתיחות נוספות כאשר אתה בישיבה, לשחרור הגוף.

5.5. מים. יש לשתות מים. ביום יש לכבוש כובע ולשים קרם נגד שמש. עדיף לבצע את הפעילות בשעות הבוקר או הערב כאשר הטמפ. נורמלית.

 

6. ביום שאחרי יש לנוח. לתת לגוף להתחזק.

 

7. ביום שאחרי המנוחה יש לבצע את אותו אימון (במידה וזה היה מספיק מאתגר) או להעלות מעט את הזמן /מרחק הריצה בתוך האימון.
יש לשים לב לא להתיש את הגוף, לתת לו להתרגל לפעילות, אבל גם לא לבצע משהו שכלל לא מאמץ אותו.

 

8. יום כן – יום לא + סידור הארוחות ביום הפעילות וביום המנוחה + להנות

 

9. אחרי שלושה שבועות תוכל לדעת הרבה יותר על היכולת שלך, היא גם תשתפר, אז ניתן להתחיל להגדיל את מרחק הריצה.
יש לשים לב ולרוץ במהירות שמאפשרת שיחה (בעיקר אם רצים עם עוד מישהו) = מאמץ נכון, לשים לב להעלות מרחקים בצורה מדורגת ורק כשמרגישים שרוצים. יש את כל הזמן בעולם.

 

10. ככל שתתמידו בחלק הזה ככה ההמשך יהיה יותר טבעי והריצה תהפוך לחלק מהחיים שלכם.

 

יתרונות גדולים למי שרץ באופן סדיר

1. גוף חזק יותר, שרירים ועצמות.
2. פחות מחלות.
3. מודעות רבה לאוכל.
4. הכרות עם האנדורפינים.
5. בעלית מדרגות לא מתנשפים, ברכיבה על אופניים יותר נהנים ופחות מתאמצים, בטיולים, בבריכה, בים, כל פעילות הרבה יותר מהנה.

 

קדימה ובהצלחה.

 

נ.ב
אם כואב קצת, זה טבעי אבל צריך לשים לב.
אם כואב הרבה, להפסיק את הפעילות עד שלא כואב ואז להמשיך.
אם כואב חוזר, ללכת לרופא ולבדוק את הסיבה.

נ.ב 2
הנעליים הם הדבר הכי חשוב פה, לא לרוץ עם נעליים שחוקות או שאינם מתאימות לריצה.

נ.ב 3
לאט לאט, תוך חודש תראה שינוי, תוך חודשיים שיפור של ממש, תוך שלושה חודשים לא תרצה להפסיק, זה היה כיף.‫סוני מכריזה על Xperia tipo עם סים כפול ואנדרואיד 4.0‬

: ‫סוני מכריזה על Xperia tipo עם סים כפול ואנדרואיד 4.0‬ : ‫סוני מכריזה על Xperia tipo עם סים כפול ואנדרואיד 4.0‬

‫אחרי ההכרזה המקורית אתמול בבוקר של מכשיר ה-Xperia Miro, מכריזה סוני מובייל על מכשיר קטן עוד יותר. אם המכשיר הקודם היה מכוון לצירים, ה-Xperia tipo מיועד לשווקים הנמוכים כשהוא מציע זוג חריצי SIM על גבי מערכת האנדרואיד. לא תתפלאו כמותנו שהמפרט בסיסי ביותר, ומציג מסך מגע 3.2 אינצ' ברזולוציה 320×480, מעבד 800MHz מבית Qualcomm, מצלמה [...]אנסטסטיה מגדת העתידות: מם עד גיל 40 תתאבד (תמונות)

: אנסטסטיה מגדת העתידות: מם עד גיל 40 תתאבד (תמונות) : אנסטסטיה מגדת העתידות: מם עד גיל 40 תתאבד (תמונות)

הפה הגדול של ח"כ אנסטסיה מיכאלי עושה את זה שוב.  בדיון שנערך אתמול (יום ד’) בוועדה לקידום מעמד האשה, אמרה מיכאלי בין השאר: "מסכנים ההומואים. בסוף הם מתאבדים בגיל 40". היא דיברה בהתייחסות לתוכניות טלוויזיה וההקלטה הובאה הבוקר בגלי צה"ל.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

בדיון אמרה מיכאלי: "לצערי, כשאני פותחת ערוץ 10 אני רואה תוכניות בידור שעוסקות כביכול בעד כמה זה נחמד להיות הומו. ומראיינים בשידור חוזר את אמא שלו, עד כמה היא מסכנה, סובלת, התגרשה מבעלה והבן שלה הומו. אני רוצה לשאול מה עבר הילד בגיל צעיר כשהיה בגיל שלוש ולמה הם התגרשו. אני בכלל חושבת שרוב ההומואים זה חבר’ה שעוברים חוויה מאוד קשה של הטרדות מיניות מגיל צעיר מאוד וזה הולך ומידרדר הלאה".

הממיסטים מיהרו להגיב בפייסבוק להתבטאות ההומופובית של ח”כ מיכאלי בפרשנויות משלהם:

533340_10151058704527176_79963929_n

 Dor Zach

 

318206_383547875027213_1036154088_n

The Selfish Meme

 

252611_10150882334489372_1534143201_n

Amir Schiby

 

551810_10150882303849372_424810127_n

ג’ורג’ טקאי, כמובן. עיבוד: Amir Schiby

 

600892_396459577066621_1138781551_n

Raz Shechnik: הם אומרים שמיכאל זה שם של גיי, אז הם קוראים לי מיכאלי (אנסטסיה, דברים שאמרתי לפסיכולוג)

 

532818_428159643872929_1152181912_n

Yasmine Levi: “זה ציפור! זה מטוס! לא, זה גיי! שיט, חשבתי שכולם מתאבדים עד גיל 40, איך זה יכול להיות? שנייה, אני חייבת לצלם פשוט חייבת להראות לילדים בבית! הם לא יאמינו לי!
לצילום אין קשר כמובן לכלום חוץ מלאנסטסיה”.

318132_10150882344239372_1461037886_n

Amir Schiby

מאז שעות הבוקר אנשים מפיצים תגובות הרבה פחות מחויכות בפידים בתגובה להומופוביה של ח”כ מיכאלי. בין השאר, חברי פייסבוק מפיצים את מספר הטלפון של חברת הכנסת וקוראים לחברים שלהם להתקשר למיכאלי ולספר לה מה הם חושבים על ההתבטאות שלה. ויש כבר דף מחאה: להעיף את ח”כ מיכאלי לאלתר. “כחברת ועידת חינוך וחברת כנסת בישראל במקם לשמש דוגמא חיה למדינה ול-8 ילדיה מיכאלי הפגינה תקשורת לקויה והתנהגות בזויה לעיני כל המדינה והעולם. בשל כך עליה לפנות את מקומה לנציגי ציבור נאורים ותרבותיים יותר. נשמח לוותר עליה בכנסת”, כותבים יוזמי המחאה.
הזוי: צמחים טורפים הופכים לצמחונים בגלל שהאדמה מזוהמת

: הזוי: צמחים טורפים הופכים לצמחונים בגלל שהאדמה מזוהמת : הזוי: צמחים טורפים הופכים לצמחונים בגלל שהאדמה מזוהמת

לדברי מדענים, אחד השינויים האקולוגיים שנגרמים עקב זיהום הסביבה הוא הפיכה הדרגתית של צמחים טורפים, כמו מלכודת הזבובים של ונוס (Venus Fly Trap) לצמחוניים. מתברר שאחוזי החנקן באדמה כתוצאה מגשמי חומצה גורמים לכך שהצמחים הטורפים מקבלים את כל התזונה שלהם מהשורשים באדמה ולכן לא צריכים עוד לטרוף חרקים.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

על פי מחקר של מדענים באוניברסיטת לובורו, השימוש בדלקים וזיהום האוויר מתעשייה גורמים לעלייה משמעותית של מולקולות חנקן באוויר, שמחלחלות עם הגשם לתוך האדמה ומספקות את הצרכים התזונתיים של צמחים אלה. על פי המחקר, צמחים באיזורים בהם יורדים גשמי חומצה מקבלים רק 22 אחוזים מהחנקן הדרוש להם מחרקים, בעוד באיזורים שאינם נגועים בגשם מזוהם, 57 אחוזים מצרכי החנקן של הצמחים הטורפים מסופקים מעולם החי.

צילום: Matthew Hirt

בעוד צמחונים עשויים להשתמש במחקר זה כראיה לכך שגם בני האדם צריכים לשנות את הרגלי האכילה שלהם, המגמה מדאיגה. הצמחים באיזורים המזוהמים החלו לשנות את צורתם ומאפייניהם ועליהם הפכו דביקים פחות ויעילים פחות בלכידת חרקים.

(באמצעות: Gizmodo)

ראו גם:

סקס ב-PETA: נפתח אתר פורנו למען זכויות בעלי החיים (וידאו)

ניסתה לשכור רוצח שכיר בפייסבוק כדי לרצוח לובש פרוות

סערת רשת בעקבות תמונות מחרידות של בישול כלבלבים בסין 
אשה בת 24 התחזתה לנער בן 17 כדי לפתות בת 15 לסקס

: אשה בת 24 התחזתה לנער בן 17 כדי לפתות בת 15 לסקס : אשה בת 24 התחזתה לנער בן 17 כדי לפתות בת 15 לסקס

הנה אחד מסיפורי ההתחזות האינטרנטיים הכי ביזאריים שיצא לנו לשמוע אחרון, כזה שאם הוא לא היה כל כך עצוב הוא היה יכול להיות אפילו קצת מצחיק: כריסה הדס, אישה בת 24 ממסצ’וסטס, התחזתה ברשת לנער בן 17, כדי לפתות קטינה בת 15 למטרות מיניות. הדס השתמשה בזהות הבדויה של ג’יימס פורליר ווילסון, נער בן 17 ואב טרי לזוג תאומים, והתחילה לדבר ברשת עם קטינה מווסט-ווירג’יניה.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

בשלב מסויים הקשר הווירטואלי בין "ג’יימס ווילסון" לבין הקטינה הגיע גם לעולם האמיתי: אחרי 14 חודשים של התכתבות אינטרנט (במהלכם שלחה כריסה לקטינה טלפונים סלולריים וביקשה ממנה להצטלם בהם בעירום), ג’יימס ביקש מהקטינה להפגש – מה שאכן קרה, לא לפני ש"ג’יימס" פגש גם את אימה של הקטינה וכנראה הצליח לשכנע אותה שמטרותיו טהורות.  הקטינה נפגשה עם "ג’יימס" פעמיים, וקיימה איתו יחסי מין מלאים, שאף תועדו בווידאו.

בעדותה, ציינה הקטינה שבזמן יחסי המין "ג’יימס" לא התפשט, ורק הוציא את "איבר מינו" דרך מכנסיו. האיבר, תותב שנתפס ברשותה של כריסה המתחזה כשזו נעצרה בדרכה לפגישה השלישית עם הקטינה, היה כנראה מספיק משכנע כדי לגרום לה להאמין שהחבר שלה הוא אכן חבר – ולא חברה.

אתם הייתם יודעים? כריסה (מימין) ו"ג’יימס"

כריסה, שעצורה כיום ללא אפשרות לערבות, עומדת בפני משפט פלילי שעלול לשלוח אותה ל-30 שנים בכלא. היא נתפסה אחרי שאיימה על אחת מחברותיה של הקטינה אותה פיתתה, לאחר שזו כנראה התחילה לחשוד בזהותו האמיתי של ג’יימס.

הסיפור הזה מזכיר שוב שבאינטרנט כמו באינטרנט, אי אפשר באמת לסמוך על אף אחד, לפחות בגילאים כל כך צעירים. העובדה שכריסה הצליחה להערים לא רק על הקטינה אלא גם על אימה – ואפילו בילתה חמישה ימים רצופים בבית המשפחה (!) בלי לעורר חשד – מדליקה נורת אזהרה, שאומרת לנו שגם בפיקוח של ההורים לא תמיד אפשר לגלות הכל.

האם זה אומר שאסור לפגוש אף פעם עם אנשים שפוגשים באינטרנט? כמובן שלא – באינטרנט אפשר גם למצוא חברי אמת ואהבות אמת – פשוט צריך להיזהר מאוד, ואולי לחכות לגיל קצת יותר מאוחר לפני שמגיעים לגיל בו אפשר להתחיל לפגוש אנשים מהאינטרנט.

מקור: hypervocal
רק ברומניה: ניסו לגנוב ממשאית בתנועה (וידאו)

: רק ברומניה: ניסו לגנוב ממשאית בתנועה (וידאו) : רק ברומניה: ניסו לגנוב ממשאית בתנועה (וידאו)

זה נראה כמו פעלול בסרט הוליוודי בנוסח Ocean 11 אך הסרטון הבא מתעד, לכאורה, גנבים שמנסים לגנוב ממשאית בעוד היא נוסעת בכביש מהיר אי שם ברומניה.

MUSIX - גישה חופשית למעל מיליון שירים, חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

הווידאו צולם על ידי מצלמות של היחידה למלחמה בפשע וטרור מאורגן ברומניה (DIICOT) בעזרת ציוד מיוחד. בסרטון נראה רכב הגנבים מתקרב למשאית ונצמד אליה. לאחר שהגיע לקרבה מרבית, אחד הנוסעים מטפס מחוץ לרכב על מכסה המנוע בעוד השני מחזיק את רגליו. לאחר מכן, הגנב, בעזרת כלים מיוחדים, פורץ את המנעול שנעל את דלתות המשאית האחוריות אך מגלה לאכזבתו שאין בה שום דבר הראוי לגניבה.

זו לא הפעם הראשונה בה “כנופיית הכביש המהיר” הרומנית מנסה את מזלה בגניבה ממשאיות בתנועה. זו גם הסיבה שה-DIICOT מנהל אחריהם מעקב צמוד, במטרה לאסוף ראיות ולהפליל את הגנבים.

image

ראו גם:

משטרת הפייסבוק בפעולה: מצוד אחר גנב רכב

פשע הטמטום: גנב דלק מהמשטרה ופרסם בפייסבוק

גנב טיפש הטיל מימיו על גנרטור, עלה באש ונתפס
וורדפרס 3.4 עם טוויטר

: וורדפרס 3.4 עם טוויטר : וורדפרס 3.4 עם טוויטר

הבוקר חיכתה לי הודעה שיש שידרוג לגירסה 3.4 באנגלית, החלטתי לנסות את השידרוג למרות שהגירסה העברית לא שוחררה, עד עכשיו, עושה רושם שזה עובד מצויין. אחד הדברים הכי מדליקים – שילוב של טוויטר אל תוך המערכת כך שמספיק להדביק לינק של ציוץ בתוך התוכן של הפוסט והמערכת תעשה את השאר.

ככה זה נראה

גירסה 3.4 של וורדפרס יצאה, לפחות באנגלית – אחד השידרוגים – שילוב של טוויטר אל תוך המערכת

— NItzan Brumer (@nitzanb) June 14, 2012

עכשיו רק נותר לחבר את הפיד RSS של טוויטר אל תוך הזנות RSS בוורדפרס והנה לכם בלוג שיארכב את כל הציוצים שלכם.

הפוסט וורדפרס 3.4 עם טוויטר פורסם על ידי ~ניצן~ בבלוג המכללה‫תשכחו מ-Guitar Hero, עם Magic Piano תהפכו למוצרט‬

: ‫תשכחו מ-Guitar Hero, עם Magic Piano תהפכו למוצרט‬ : ‫תשכחו מ-Guitar Hero, עם Magic Piano תהפכו למוצרט‬

‫משתמשי ה-iOS וודאי מכירים כבר את אפליקציית ה-Magic Piano, שדרכה ניתן לנגן על פסנתר ממש כמו המשחק Guitar Hero. כעת, האפליקציה עושה את דרכה גם לגוגל פליי, וגם למיליוני האנדרואידים יש הזדמנו להפוך למוצרט קטן. המשחק דורש מיומנות לא פשוטה באצבעות, כאשר על השחקן להקיש על קלידים וירטואליים הרצים על המסך כדי להצליח ולנגן את [...]‫טוויט‬

: ‫טוויט‬ : ‫טוויט‬

נכון שאני אומרת שאני חיה לאט וכל זה אבל כרגע החיים שלי מרגישים לי כמו מרתון, עם הפוגות לספרינטים פה ושם.
מזל שיש תיעוד בכתב שיעיד שלא תמיד זה ככה.
מזל שאני זוכרת שפעם היינו מכינים את הבירה שלנו בעצמנו. כל הבישול והביקבוק והג'אז הזה. לא יאמן. אם היה לנו זמן להכין בירה זה בטח אומר שתיאורטית, אם הייתי יודעת אז לסרוג, בטח הייתי סורגת בישיבה! בלי להתנדנד עם ילד כל הגב.
לא שאני מתלוננת.
הילד הצטמצם למכונת שני מצבים (מרוצים) – על הגב או על הציצי.
המשמעות היא שאני יכולה לבשל ולאכול מתי שאני רוצה. שזה שיפור, אין מה לומר.

כרגע הוא לא פה ולא שם ובכלל יש עוד ילדים. אז נגמר לי הזמן.
אמאמאמאמאמאמאמאמאמאמאמא

אני באה.

(ידעתי שזה יהיה קצר)More Recent Articles


Click here to safely unsubscribe from "בלוגרים - רק בלוג עצמאי - קהילת בלוגים עצמאיים בעברית." Click here to view mailing archives, here to change your preferences, or here to subscribePrivacy


Your requested content delivery powered by FeedBlitz, LLC, 9 Thoreau Way, Sudbury, MA 01776, USA. +1.978.776.9498